تصویب لایحه اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح توسط نیروهای مسلح در کمیسیون امنیت ملی مجلس

رزرو وقت مشاوره

برای دریافت مشاوره از تیم مرکب از بهترین مشاوران حقوقی، قضایی، ثبتی و روانشناسی کافی است درخواست خود را ثبت کنید

لینک کوتاه مطلب

https://www.moshaverambash.com/?p=7310

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

شاید برای شما کاربردی باشد

درخواست مشاوره

به گزارش سایت«مشاورم باش» به نقل از خبرگزاری تسنیم،سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح توسط نیروهای مسلح در این کمیسیون خبر داد.

محمود عباس‌زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از تصویب لایحه اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح توسط نیروهای مسلح در این کمیسیون خبر داد.

وی افزود: در جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیشنهاداتی از سوی اعضا بر اساس نظرات دستگاه‌های ذی‌ربط در این جلسه مطرح شد و در نهایت نمایندگان با اصلاح قانون مذکور موافقت کردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: با توجه به اینکه بررسی این لایحه در کمیسیون به اتمام رسیده است، بنابراین طبق آیین‌نامه داخلی مجلس این لایحه برای طی مسیر قانونی و رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.

ابراهیم عزیزی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز در گفت‌وگو با تسنیم، درباره این لایحه گفته بود که پس از اتفاقی که در شیراز و حمله به مأمور فرماندهی انتظامی رخ داد، کمیسیون به موضوع حمل و به‌کارگیری سلاح توسط نیروهای انتظامی ورود کرد و لایحه‌ای را که دولت دراین‌باره به مجلس ارسال کرده بود در دستورکار قرار داد.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان کرد: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در چند نشست مشترک با حضور مسئولان ذی‌ربط این لایحه دولت را بررسی کردند و ابعاد مختلف موضوع را از هر لحاظ در نظر گرفتند تا یک لایحه جامع و پخته‌ای برای بررسی به جلسه علنی ارائه شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *