در گفتگو با مهر مطرح شد؛ انجام تمامی فعالیت های ثبتی در بستر سامانه سند من

رزرو وقت مشاوره

برای دریافت مشاوره از تیم مرکب از بهترین مشاوران حقوقی، قضایی، ثبتی و روانشناسی کافی است درخواست خود را ثبت کنید

لینک کوتاه مطلب

https://www.moshaverambash.com/?p=7450

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

شاید برای شما کاربردی باشد

درخواست مشاوره

به گزارش سایت«مشاورم باش» به نقل از خبرگزاری مهر،نایب رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران گفت: از امروز تمامی اتفاقات ثبتی در سامانه سند من انجام میشود.

علیرضا سلیمی نایب رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به سامانه سند من گفت: ورود تکنولوژی به دفاتر ثبت استاد یک الزام بود و پس از شیوع بیماری کرونا و به دلیل مشکلاتی که این بیماری ایجاد کرد نیاز به این تکنولوژی بیش از پیش احساس شد و این مشکلات سبب شد تا به فکر برنامه‌ریزی جدی بی افتیم.

وی با بیان اینکه دغدغه تنظیم سند رسمی را نباید به مردم اضافه کرد گفت: بر همین اساس تصمیم گرفتیم تمامی فعالیت‌های را وارد فضای مجازی کنیم و تبلور این اقدامات منجر به ایجاد سامانه سند من شد.

نایب رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران با اشاره به این سامانه بیان کرد: این سامانه جانبه است یک طرف مردمی هستند که سالانه ۱۰۰ میلیون خدمات رسمی دریافت می‌کنند و یک طرف کانون‌های کشوری و یک طرف هم سازمان ثبت و دفاتر اسناد رسمی هستند و بر همین اساس این سامانه را نباید با سامانه‌های معمول مقایسه کرد.

سلیمی بیان کرد: از امروز فعالیت‌های نظری درخواست تنظیم سند، در بستر این سامانه انجام می‌شود و اشخاص در این سامانه می‌توانند اسناد را ضمیمه کرده و حتی توضیحات تکمیلی را نیز اضافه کنند سیستم سامانه سند من با نوع سند می‌گوید چه استادی باید اسکن شوند و بعد از این مراحل دفترخانه‌ها بر اساس سقف آزاد، شلوغی یا خلوتی محدوده انتخاب می‌شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم