بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

رزرو وقت مشاوره

برای دریافت مشاوره از تیم مرکب از بهترین مشاوران حقوقی، قضایی، ثبتی و روانشناسی کافی است درخواست خود را ثبت کنید

لینک کوتاه مطلب

https://www.moshaverambash.com/?p=7436

اشتراک‌گذاری:

اشتراک‌گذاری:

شاید برای شما کاربردی باشد

درخواست مشاوره

به گزارش سایت«مشاورم باش» به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در هفته قوه قضاییه با هدف استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان از پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف بازدید و بر استفاده از ظرفیت این شرکت‌ها برای توسعه و تقویت فعالیت‌های بخش‌های مختلف کشور و به ویژه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تاکید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل روابط‌عمومی و امور بین الملل، بابایی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در بازدید از پارک علم و  فناوری دانشگاه صنعتی شریف و بخش‌های ایستگاه نوآوری، کارخانه نوآوری بایوتکس و برج فناوری طرشت از نزدیک در جریان ظرفیت شرکت‌های فناور محور و دانش بنیان قرار گرفت.

در این بازدید که مهندس دهبیدی پور رییس پارک علم و فناوری، بابایی را همراهی می کرد، پیرامون نحوه تعریف همکاری‌های دوجانبه و تأمین نیازهای فناورانه و ایجاد امکان بومی‌سازی اقلام مورد نیاز این سازمان بحث و تبادل‌ نظر صورت گرفت.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این بازدید با اشاره به هفته قوه قضاییه و برنامه ها و اهداف دوران تحول و تعالی گفت: در راستای شعار سال و نام گذاری آن با عنوان «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» توسط مقام معظم رهبری ، توجه و استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان در دستور کار بخش های مختلف سازمان قرار گرفته است.

حسن بابایی افزود: در بحث هوشمندسازی و الکترونیکی کردن فرآیندهای ثبتی می بایست از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده کنیم.

بابایی گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در راستای وظایف و ماموریت هایی مختلفی که دارد و با توجه به بازدیدی که از شرکت‌های پارک علم فناوری دانشگاه صنعتی شریف صورت گرفت مصمم هست از ظرفیت این شرکت ها بیشتر استفاده کند ؛ موضوعی که می‌تواند به تسریع در موضوع نقشه برداری و عکس های دقیق در حوزه حدنگاری به ما کمک کند.

بابایی ضمن شرکت در نشست هم اندیشی با فعالان حوزه فناوری و شرکت های دانش بنیان از فعالیت کارخانه نوآوری بایوتکس و شرکت های مستقر در آن و برج فناوری طرشت بازدید و در جریان فعالیت ها و نحوه اجرای پروژه های این پارک قرار گرفت.

بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم